Z Bytowa do Berlina

Busy z Bytowa do Berlina

Busem do Berlina z Bytowa. Busy do Niemiec pomorskie zapraszamy.

Kraj naszych zachodnich sąsiadów wygląda pięknie o każdej porze roku, ale jesienią jest tam naprawdę cudownie. W tym czasie warto udać się na przykład do stolicy, aby przeżyć niesamowitą przygodę. Świetnym rozwiązaniem jest przejazd z Bytowa do Berlina.

Dlaczego warto pojechać do Berlina ?

Berlin jest bardzo pięknym miastem, które koniecznie trzeba zobaczyć, kiedy udajemy się do Niemiec. Miasto stanowi bogatą mieszankę różnorodnych kultur. To miasto piwa, kiełbasek, ziemniaków, dobrej muzyki i hipsterów. A co z zabytkami? Jest ich całe mnóstwo! Dlatego plecak na plecy i w drogę! Pierwszym naszym punktem programu będzie Brama Brandenburska, która stanowi symbol wolności i pokoju. Powstała w XVIII wieku. Interesujące jest również to, że została ona zaprojektowana przez architekta pochodzącego z Polski, a dokładniej ze Śląska. Dalej udajemy się Czerwony Ratusz i Kościół św. Mikołaja. Warto wspomnieć, że zlokalizowany on jest na terenie dzielnicy, która jako jedyna nie ucierpiała w trakcie drugiej wojny światowej. W Berlinie warto podziwiać też takie miejsca jak: Muzeum Holokaustu, Muzeum Muru Berlińskiego czy też Wyspę Muzeów. Stolica Niemiec wyróżnia się tym, że nowoczesna architektura miesza się z monumentalnymi zabytkami.

Przewozy do Berlina z Bytowa, czyli dlaczego warto wybrać taki sposób komunikacji ?

Warto pojechać do Berlina z Bytowa z kilku ważnych powodów. Jest to naprawdę bardzo wygodna forma komunikacji. Do atutów warto zaliczyć także niską cenę, a także brak konieczności ponoszenia dodatkowej opłaty za bagaż. Co więcej, transport realizowany jest klimatyzowanym pojazdem, który jest w pełni sprawny technicznie. Samochody mają również wszelkie udogodnienia, takie jak WiFi, sprzęt wideo, rozkładane, a więc bardzo wygodne fotele i wiele, wiele więcej. Każdy uczestnik wycieczki może skorzystać z usługi door to door, czyli z adresu na adres. Oznacza to, że kierowca przyjeżdża po pasażera i zabiera w wybraną lokalizację. Dlatego nie trzeba martwić się mapami i innymi tego typu rzeczami. Są to tylko niektóre atuty, ponieważ jest ich znacznie więcej.

Busem do Berlina z Bytowa z firmą Beatabus

Z jaką firmą udać się do Berlina z Bytowa? Bardzo dobrą propozycją będzie przedsiębiorstwo Beatabus. Jest to organizacja, która zapewnia jasne warunki współpracy. Co więcej, każdy samochód, który udaje się w podróż, przechodzi wymagający test techniczny. Nie wyruszy w trasę, zanim nie będzie pewności, że wszystko jest w najlepszym porządku. Istotne jest również to, że pojazdy mają na swoim pokładzie wszelkie wygody od WiFi do wysokiej jakości sprzętu wideo. Kierowca, który opiekuje się pasażerami, ma duże doświadczenie i doskonale zna trasy przejazdu. Ponadto zawsze pomoże w przypadku kłopotów z językiem niemieckim, ponieważ bardzo dobrze go zna.

Na trasie przejeżdżamy przez:

Bytów, Kołczygłowy, Sławno, Koszalin, Kołobrzeg, Płoty, Nowogard, Goleniów, Kołbaskowo do Berlina

Busy do Niemiec, województwo Pomorskie i Zachodniopomorskie.

Skontaktuj się z nami tel. 535 300 997, 604 666 755,