Z Bytowa do Frankfurtu nad Menem

Busem z Bytowa do Frankfurtu nad Menem

Szybko i tanio z Bytowa do Frankfurtu nad Menem.

Frankfurt nad Menem to miasto wyjątkowe, które zachwyca od pierwszego spotkania. Jest ono dobre na każdą porę roku. Warto tam udać się wiosną, latem, jesienią i zimą. W każdym czasie wygląda inaczej. Dlatego warto odkrywać to miasto zawsze. Świetnym pomysłem na wycieczkę do Frankfurtu nad Menem będzie przejazd busem. Poznaj najważniejsze atuty tego rozwiązania.

Jakie atrakcje oferuje Frankfurt nad Menem ?

Frankfurt nad Menem to fantastyczne miejsce na podziwianie kraju naszego zachodniego sąsiada. Wiele osób mówi, że jest to miasto finansistów, drapaczy chmur, konferencji i wyjątkowego portu lotniczego. Jednakże dla wielu jest to przede wszystkim miasto kontrastów. Co warto tam zobaczyć? Bardzo wiele! Z pewnością stanowi on połączenie pięknej i niezwykłej kultury, literatury i sztuki. Ponadto są tam też zaskakujące muzea i galerie. Skrywa również jedno z największych lotnisk świata. Słynie także z pięknego i dużego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Natomiast latem i wiosną zaprasza do spacerów i zwiedzania najważniejszych zabytków. To właśnie we Frankfurcie nad Menem jest najmłodsze Stare Miasto w Europie. Jest tak, ponieważ oryginalne zostało niemal w całości zniszczone podczas II wojny światowej w 1944 roku. Dlatego skonstruowano go niemal w całości. Wśród najważniejszych zabytków warto wymienić takie miejsca jak: Starą Operę i Main Tower, czyli jedyny wieżowiec w mieście, który udostępnia punkt widokowy. Jest też dzielnica bankowa, niezwykły Ogród Palmowy, Ogród Zoologiczny czy też rodzinny dom Goethego. Zapraszamy też do niezwykłego spaceru wzdłuż Menu.

Przewozy do Frankfurtu nad Menem z Bytowa busem

Ciekawym pomysłem na zrealizowanie marzenia o wyjeździe do Frankfurtu nad Menem będzie podróż busem. Jest to naprawdę świetny środek transportu. Często jest to dużo tańsza opcja od samolotu. Istotne jest także to, że podróżujący zabierają bagaż i nie muszą za niego ponosić dodatkowej opłaty. Co więcej, wyjazd często odbywa się z uwzględnieniem usługi door to door, czyli z adresu na adres. Każdy, kto skorzysta z tej opcji, może być pewien wygody i komfortu w trakcie przejazdu. W busach są wszelkie udogodnienia, takie jak WiFi, sprzęt audio-wideo, rozkładane fotele i wiele więcej. Dlatego można serfować po Internecie, słuchać ulubionej muzyki, czytać książkę lub oglądać film. Możliwości jest bardzo wiele. Do tego każdy uczestnik wyjazdu otrzymuje opiekę doświadczonego kierowcy, który świetnie mówi w języku niemieckim.

Busy do Niemiec pomorskie, czyli podróż z Beatą Bus

Liczysz na podróż w wielkim stylu? Bardzo dobrym pomysłem będzie przejazd busem do Frankfurtu nad Menem z Bytowa z firmą Beata Bus. Przedsiębiorstwo oferuje najwyższe standardy bezpieczeństwa. Busy są w pełni sprawne technicznie i wspaniale wyposażone. Mają WiFi, sprzęt audio-wideo, komfortowe fotele i wiele innych udogodnień. Kierowca wyruszający w trasę bardzo dobrze zna nie tylko konkretną drogę, ale także objazdy, gdy będzie taka potrzeba. Istotne jest także to, że możesz liczyć na wsparcie i pomoc kierującego, który bardzo dobrze porozumiewa się w języku niemieckim. Z kolei usługa door to door, czyli z adresu na adres sprawi, że kierowca nie tylko po Ciebie przyjedzie do domu lub inną wskazaną lokalizację, ale także zabierze do hotelu w Niemczech.

Na trasie przejeżdżamy przez:

Bytów, Słupsk, Koszalin, Kołobrzeg, Szczecin, Berlin, Lipsk, Jena, Erfurt do Frankfurt nad Menem

Busy do Niemiec, województwo Pomorskie i Zachodniopomorskie.

Skontaktuj się z nami tel. 535 300 997, 604 666 755,