Z Bytowa do Monachium

Busy z Bytowa do Monachium

Beatabus przewozy z Bytowa do Monachium

Mieszkasz w Bytowie i marzysz o tym, aby udać się do Monachium? Szukasz dobrego środka komunikacji, który zawiezie Cię pod wskazany adres bez błądzenia. Świetnym rozwiązaniem będzie podróż busem. Dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z tej opcji.

Monachium, dlaczego warto tam pojechać ?

Monachium jest miastem kojarzonym z klubem piłkarskim, festiwalem Octoberfest oraz tradycjonalizmem. W mieście można odwiedzić piękne i ciekawe muzea, na przykład starą Pinakotekę, Nową Pinakotekę czy też Pinakotekę Modernizmu. Co więcej, w Monachium są także fantastyczne kościoły i piękna architektura sakralna, przede wszystkim barokowa. Doskonałym przykładem jest kościół św. Piotra czy też katedra Najświętszej Marii Panny. Podczas swojej wycieczki nie można również pominąć wspaniałych pałaców i rezydencji. Turyści włączają na swoją listę miejsc do zwiedzania kompleks pałacowo-barokowy Nymphenburg. Z kolei w centrum Marienplatz można podziwiać przepiękny, gotycki Ratusz. W obiekcie ulokowane są nie tylko urzędy, ale także Biblioteka Prawnicza. Później warto udać się na Odeonsplatz i zobaczyć budynek Uniwersytetu i Bramę Zwycięstwa. Przykładem współczesnej architektury w Monachium jest Muzeum Żydowskie i Nowa Synagoga. Natomiast miłośnicy sztuki powinny udać się do Akademii Sztuk Pięknych. Można tam zobaczyć nie tylko dzieła niemieckich twórców, ale także i polskich: Maksymiliana Gierymskiego czy Władysława Czachórskiego. Monachium przyciągało także malarki, a wśród nich Zofie Stryjeńską i Olgę Boznańską. Warto podkreślić również to, że XIX wieku Monachium stało się ważnym miastem dla polskiej sztuki. Miasto to także liczne księgarnie, antykwariaty, puby i kawiarnie. Zachęcamy także do wyjazdu za miasto i odwiedzenie okolicznych miejscowości, a więc Murnau czy Kochel.

Busem z Bytowa do Monachium, czyli jakie są zalety tego rozwiązania ?

Przejazd do Monachium z Bytowa to nie tylko fantastyczna przygoda, ale przede wszystkim komfort i wygoda w jednym. Podróż odbywa się klimatyzowanym samochodem, który zapewnia także inną ciekawą rozrywkę podczas podróży. W każdym samochodzie jest WiFi, rozkładane fotele, a także wysokiej jakości sprzęt wideo, który umili chwile podróży. Auta są nie tylko nowoczesne, ale także bezpieczne. Pasażerowie są oddawani pod opiekę doświadczonych kierowców, którzy bardzo dobrze porozumiewają się w języku niemieckim, dlatego mogą pomóc w różnych okolicznościach. Wiele firm oferuje usługę door to door, czyli z adresu na adres. Dzięki temu można bez problemu dotrzeć w wybrane miejsce bez błądzenia i szukania hotelu. Wystarczy wsiąść do busa, który zabierze Cię tam, gdzie chcesz. Osoby, które szukają firm oferujących podróż busem z Bytowa do Monachium, powinni sprawdzić propozycje przewoźnika Beata Bus. Jest to profesjonalna firma, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającej osoby.

Na trasie przejeżdżamy przez:

Bytów, Słupsk, Sławno, Koszalin, Płoty, Szczecin, Berlin, Lipsk, Norymberga do Monachium

Busy do Niemiec, województwo Pomorskie i Zachodniopomorskie.

Skontaktuj się z nami tel. 535 300 997, 604 666 755,