Dlaczego warto jechać busem z Gdyni do Stuttgartu

Busem z Gdyni do Stuttgartu ? Dlaczego nie!

Beata bus przewozy pasażerskie z Gdyni do Stuttgartu. Zapraszamy.

Dzisiejszy artykuł to propozycja wyjątkowej przygody. Będzie to wyjazd z Gdyni do Stuttgartu busem. W naszym odczuciu jest to podróż niezwykła i niebanalna zarazem. Taki środek komunikacji otworzy przed Wami zupełnie nowe możliwości, o których do tej pory nie zdawaliście sobie sprawy. Serdecznie zapraszamy!

Punkt pierwszy na naszej mapie Gdynia!

Naszą podróż rozpoczynamy od Gdyni, dlatego warto tutaj się dłużej zatrzymać. Gdynia jest warta poznania. Jest to małe miasto, ale bogate w fantastyczne atrakcje. Można tam zobaczyć między innymi Leśny Ogród Botaniczny Marszewo, punkt widokowy Kamienna Góra, Oceanarium, statek – muzeum „Dar Pomorza”, okręt – muzeum ORP Błyskawica czy też Muzeum Marynarki Wojennej. Inne ważne miejsca, które warto włączyć do swojego planu podróżniczego to Molo w Orłowie w Gdyni, domek Stefana Żeromskiego, Klif Orłowski, rezerwat przyrody Kępa Redłowska, Promenada Królowej Marysieńki i wiele, wiele więcej.

Punkt drugi na naszej mapie podróży Stuttgart

Stuttgart jest to stolica Badenii-Wirtembergii w południowo-zachodnich Niemczech. Przez bardzo wiele lat miasto było siedzibą hrabiów. Ciekawostką jest to, że jest to miasto samochodowe, ponieważ tutaj właśnie wynaleziono pierwsze auto i motocykl. Dlatego podczas zwiedzania warto zawitać do muzeum Mercedes Benz. Samochody znajdujące się w tej właśnie lokalizacji są ułożone w ciekawych formacjach. Kolejnym punktem programu może być ogród zoologiczny zoo. Z kolei Pałac Stuttgart to wspaniałe miejsce do odwiedzenia. Na terenie posesji znajdują się ogrody i lasy, które można zwiedzać i po nich wędrować. W mieście jest też piękny gotycki Kościół św. Jana. Historia tego obiektu sięga XIX wieku. W samym sercu miasta znajduje się Schlossplatz. Jest tam wspaniały ogród z fontannami i monumentalnymi kolumnami na cześć Wilhelma I. Na koniec powiemy o najwyższym wzniesieniu w mieście. Jest to góra Brikenkopf, która powstała z gruzów z ruin miasta kolejnych bombardowań alianckich podczas II wojny światowej. Na szczycie można podziwiać piękną panoramę miasta.

Przewozy do Stuttgartu z Gdyni, czyli dlaczego warto udać się w taką podróż busem?

Warto pojechać busem do Stuttgartu, ponieważ taka podróż daje wiele możliwości. Przewozy odbywają się klimatyzowanymi pojazdami, które mają wygodne, rozkładane fotele, WiFi, a także wysokiej klasy sprzęt audio-wideo. Dlatego z pewnością nie będziesz się nudzić w trakcie przejażdżki. Samochody przechodzą solidny przegląd techniczny. Co więcej, każda podróż odbywa się przy udziale doświadczonego kierowcy, który doskonale zna trasę. Warto nawiązać współpracę z firmą Beata Bus. Jest to porządna firma, która realizuje wspaniałe przejazdy.

Na trasie przejeżdżamy przez:

Gdynia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Koszalin, Szczecin, Berlin, Lipsk, Norymberga, do Stuttgartu

Busy do Niemiec, województwo Pomorskie i Zachodniopomorskie.

Skontaktuj się z nami tel. 535 300 997, 604 666 755,

sprawdź także inne nasze trasy z Gdańska do Bielefeld