Przejazd osobowy busem z Gdańska do Basel

Przewóz osób busem z Gdańska przez Słupsk, Koszalin, Białogard, Płoty, Szczecin, Berlin, Frankfurt am Main, Basel.

Przejazd na trasie Gdańsk - Basel

Atrakcyjne koszty przejazdu z pewnością Cię zainteresują. Tym bardziej, jeśli okaże się, że idzie za tym wysoka, jakość i doskonała, profesjonalna obsługa. W końcu, czego można chcieć więcej?

Jadąc z nami wyznaczoną trasą będziesz miał możliwość podziwiania pięknych krajobrazów i oglądania ciekawych miejsc. Bez żadnego problemu urządzimy postój w dozwolonym miejscu, gdyby tylko okazało się, że jakaś potrzeba jest niecierpiąca zwłoki.

Stawiając na nasz transport osób busem z Gdańska do Basel dokonujecie bardzo dobrego wyboru. To, co nas wyróżnia spośród innych to przede wszystkim kompetentność i fachowość. Jeśli umawiamy się na przewóz to możesz być pewien, że zjawimy się w wybranym miejscu o wyznaczonej godzinie.

Basel również zobaczysz wtedy, kiedy się umówiliśmy, ponieważ nasi kierowcy są wspaniale wykwalifikowani i licencjonowani. Posiadają odpowiednie uprawnienia i jeżdżą bezpiecznie, ponieważ dbają o życie każdego z klientów. Nie ma, więc obaw o to, że coś pójdzie nie tak. Nie należy też martwić się o upał czy niewygodne siedzenia - pojazd jest klimatyzowany i posiada dostosowane do podróży miejsca, które są bardzo wygodne i kilkugodzinna jazda w nich nie jest żadnym problemem.

Przyjazna atmosfera jest zapewniona przez załogę, która z sympatią podchodzi do każdego klienta. Zależy nam na indywidualnym podejściu i komforcie podczas podróży, ponieważ wiemy, że wyjazd za granicę w celach zarobkowych wcale nie jest łatwy. Chcemy wspierać Cię, bo wiemy, że to nic strasznego! Aby zapewnić atrakcyjny wyjazd możemy też w razie potrzeby włączyć film lub muzykę, a wtedy każdy znajdzie odpowiednią dla siebie formę rozrywki.

Transfer odbędzie się bezproblemowo, a to na pewno pozostanie w pamięci wszystkich podróżujących i kolejny raz również postawisz na naszą firmę. Działamy głównie na terenie dwóch województw, ale bez trudu możemy zorganizować wyjazdy także z innych - pobliskich miejsc. Wszystko można załatwić poprzez formularz kontaktowy lub rozmowę telefoniczną dostępne na naszej stronie internetowej.

Na trasie przejeżdżamy przez:

Sopot, Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Sławno, Koszalin, Kołobrzeg, Białogard, Płoty, Goleniów, Szczecin, Berlin, Lipsk, Frankfurt am Main, Sttutgart do Basel.

Busem do Niemiec, województwo Pomorskie, Zachodniopomorskie oraz Kujawsko-Pomorskie (północna część)

Skontaktuj się z nami tel. 606 222 563, 535 300 997