Przejazd busem z Bytowa do Kolonii

Transfer pasażerski minibusem z Bytowa do Kolonii

Szukasz szybkiego i bezpiecznego transferu do Kolonii ? Beatabus zapraszamy.

W Niemczech jest wiele miejsc godnych zobaczenia. Jednym z nich jest Kolonia. Jest to miasto pod pewnymi względami niezwykłe. Dlatego zapraszamy Was serdecznie do odwiedzenia tego miasta. Udamy się tam nie samochodem, nie samolotem, ani też pociągiem, a nietypowo busem.

Co warto zobaczyć w Kolonii ?

Zwiedzanie Kolonii warto rozpocząć od odwiedzenia Katedry. Jest to jeden z największych obiektów tego typu na świecie. Pod względem powierzchni jest mniejsza wyłącznie od Katedry w Mediolanie i Sewilli. Istotne jest również to, że nie uległa ona zniszczeniu podczas II wojny światowej. W Kolonii jest również Muzeum Czekolady. Jest to bardzo ciekawa miejscówka. Dzięki temu będziesz świadkiem całego procesu wytwarzania tego wyśmienitego specjału. Ciekawym punktem programu może być romantyczny spacer wzdłuż Renu. Warto także odwiedzić Kościół św. Marcina. Kolonia to również piękne krajobrazy, parki, kawiarnie, restauracje i puby. Zawsze znajdzie się coś do zobaczenia czy zrobienia w Kolonii, ponieważ miasto ma bardzo wiele do zaoferowania odwiedzającym.

Przewozy do Kolonii z Bytowa busem

Świetną alternatywą, jeśli chodzi o podróż do Kolonii z Bytowa jest przejazd busem. Dzięki temu można liczyć na wygodę i komfort podczas podróży. Przewozy oferowane są w bardzo korzystnych cenach. Często lepszych niż pozostałe formy transportu, na przykład pociąg czy samolot. Bus to również wspaniała okazja do podziwiania widoków za oknem. Pojazdy oferowane przez firmy mają liczne wygody, a więc rozkładane fotele, klimatyzację, WiFi czy też sprzęt audio-wideo. Dzięki temu pasażerowie się nie nudzą podczas trasy. Przedsiębiorstwa specjalizujące się w takich przewozach niejednokrotnie proponują też usługę door to door, czyli z adresu na adres. Uczestnicy podróży mogą liczyć też na opiekę doświadczonego kierowcy, który bardzo dobrze porozumiewa się w języku niemieckim.

Busy do Niemiec pomorskie z firmą Beatabus

Firma Beata Bus oferuje przejazdy między innymi na trasie z Bytowa do Kolonii. Co więcej, podróże odbywają się klimatyzowanymi pojazdami wyposażonymi w inne udogodnienia, a więc WiFi czy też rozkładane fotele. Na pokładzie znajduje się też wysokiej jakości sprzęt audio-wideo. Dlatego można przeglądać strony w Internecie, czytać książkę, słuchać muzyki czy oglądać film podczas podróży. Wszystko wedle uznania i preferencji. Przewozy do Koloni z Bytowa organizowane są z uwzględnieniem usługi door to door, czyli z adresu na adres. Oznacza to, że wsiadasz w konkretnym miejscu i wysiadasz tam, gdzie jest potrzeba. Nie musisz zatem błądzić i szukać swojego hotelu w Kolonii. Doświadczony kierowca będzie Ci także służył wszelkim wsparciem podczas podróż. Dlatego wyjazd do Koloni z firmą Beatabus to fantastyczna przygoda, która na długo pozostanie w Twoich wspomnieniach !

Na trasie przejeżdżamy przez:

Bytów, Słupsk, Koszalin, Szczecin, Berlin, Magdeburg, Hanower, Bielefeld, Dortmund, Kolonia

Busy do Niemiec, województwo Pomorskie i Zachodniopomorskie.

Skontaktuj się z nami tel. 535 300 997, 604 666 755,